CD30FD203GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD203GO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD30FD203GO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL
Foi de date: CD30FD203GO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD30FD203GO3F
Număr parc CD30FD203GO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2956 pcs Fișa cu date CD30FD203GO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) Serie CD30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD30FD203G03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.921" (23.40mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 0.02µF