CD19FD751GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD751GO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD751GO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 750PF 2% 500V RADIAL
Foi de date: CD19FD751GO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD751GO3F
Număr parc CD19FD751GO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 750PF 2% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41285 pcs Fișa cu date CD19FD751GO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD19FD751G03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 750pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 750pF