CD19FD472FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD472FO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD472FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD19FD472FO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD472FO3F
Număr parc CD19FD472FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8963 pcs Fișa cu date CD19FD472FO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3984
CD19FD472F03F
CD19FD472FO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.579" (14.70mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 4700pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 4700pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD19FD471FO3F
CD19FD471FO3F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 470PF 1% 500V RADIAL
In stoc: 23653 pcs
Descarca:
RFQ
CD19FD472GO3F
CD19FD472GO3F
Descriere: CAP MICA 4700PF 2% 500V RADIAL
In stoc: 10331 pcs
Descarca:
RFQ
CD19FD472FO3
CD19FD472FO3
Descriere: CAP MICA 4700PF 1% 500V RADIAL