CD19FD432FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD432FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD432FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 4300PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD19FD432FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD432FO3
Număr parc CD19FD432FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 4300PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10857 pcs Fișa cu date CD19FD432FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 4300pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 4300pF