CD19FD252JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD252JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD252JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 2500PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD19FD252JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD252JO3
Număr parc CD19FD252JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 2500PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 23292 pcs Fișa cu date CD19FD252JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.681" L x 0.260" W (17.30mm x 6.60mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Material dielectric Mica descriere detaliata 2500pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 2500pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD19FD242JO3F
CD19FD242JO3F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 2400PF 5% 500V RADIAL
In stoc: 25339 pcs
Descarca:
RFQ
CD19FD252JO3F
CD19FD252JO3F
Descriere: CAP MICA 2500PF 5% 500V RADIAL