CD19FD162JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD162JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD162JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 1600PF 5% 500V RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD162JO3F
Număr parc CD19FD162JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 1600PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22375 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3023
CD19FD162J03F
CD19FD162JO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 1600pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 1600pF