CD19FD152FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD152FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD152FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 1500PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD19FD152FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD152FO3
Număr parc CD19FD152FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 1500PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 24377 pcs Fișa cu date CD19FD152FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.520" (13.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 1500pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 1500pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD19FD152GO3
CD19FD152GO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 1500PF 2% 500V RADIAL
In stoc: 22811 pcs
Descarca: CD19FD152GO3.pdf
RFQ
CD19FD132GO3
CD19FD132GO3
Descriere: CAP MICA 1300PF 2% 500V RADIAL
In stoc: 37645 pcs
Descarca: CD19FD132GO3.pdf
RFQ
CD19FD152FO3F
CD19FD152FO3F
Descriere: CAP MICA 1500PF 1% 500V RADIAL