CD19FD102FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD102FO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FD102FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FD102FO3F
Număr parc CD19FD102FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22776 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-2622
CD19FD102F03F
CD19FD102FO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.520" (13.20mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 1000pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 1000pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD19FD112FO3
CD19FD112FO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 1100PF 1% 500V RADIAL
In stoc: 34373 pcs
Descarca: CD19FD112FO3.pdf
RFQ
CD19FD101FO3F
CD19FD101FO3F
Descriere: CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL
In stoc: 33837 pcs
Descarca:
RFQ
CD19FD102FO3
CD19FD102FO3
Descriere: CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL