CD19FC622JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC622JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FC622JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL
Foi de date: CD19FC622JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FC622JO3
Număr parc CD19FC622JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10028 pcs Fișa cu date CD19FC622JO3.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.319" W (17.50mm x 8.10mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.559" (14.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 6200pF Mica Capacitor 300V Radial capacitanță 6200pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD19FC622JO3F
CD19FC622JO3F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL