CD19FC562GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC562GO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD19FC562GO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 5600PF 2% 300V RADIAL
Foi de date: CD19FC562GO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD19FC562GO3
Număr parc CD19FC562GO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 5600PF 2% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 11312 pcs Fișa cu date CD19FC562GO3.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.681" L x 0.311" W (17.30mm x 7.90mm) Serie CD19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.559" (14.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 5600pF Mica Capacitor 300V Radial capacitanță 5600pF