CD18FD391JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD391JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD18FD391JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD18FD391JO3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD18FD391JO3
Număr parc CD18FD391JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 28158 pcs Fișa cu date CD18FD391JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.640" L x 0.200" W (16.30mm x 5.10mm) Serie CD18
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 390pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 390pF