CD18FD222JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD222JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD18FD222JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 2200PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD18FD222JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD18FD222JO3
Număr parc CD18FD222JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 2200PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10938 pcs Fișa cu date CD18FD222JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm) Serie CD18
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 2200pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 2200pF