CD16FD271JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD271JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD16FD271JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD16FD271JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD16FD271JO3
Număr parc CD16FD271JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 37724 pcs Fișa cu date CD16FD271JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Serie CD16
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-2861 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.469" (11.90mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
Material dielectric Mica descriere detaliata 270pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 270pF