CD15FD251JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD251JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD15FD251JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD15FD251JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD15FD251JO3
Număr parc CD15FD251JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 36635 pcs Fișa cu date CD15FD251JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serie CD15
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-2853 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.390" (9.90mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 250pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 250pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD15FD251JO3F
CD15FD251JO3F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 250PF 5% 500V RADIAL