CD15FD201JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD201JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD15FD201JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD15FD201JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD15FD201JO3F
Număr parc CD15FD201JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34664 pcs Fișa cu date CD15FD201JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Serie CD15
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-2608
CD15FD201J03F
CD15FD201JO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.382" (9.70mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 200pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 200pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD15FD201JO3
CD15FD201JO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL