CD15FD161FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD161FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD15FD161FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 160PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD15FD161FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD15FD161FO3
Număr parc CD15FD161FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 160PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 41575 pcs Fișa cu date CD15FD161FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Serie CD15
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.370" (9.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 160pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 160pF