CD10FD251FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD251FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD10FD251FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD10FD251FO3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD10FD251FO3
Număr parc CD10FD251FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 250PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 18410 pcs Fișa cu date CD10FD251FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serie CD10
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.142" (3.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.382" (9.70mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 250pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 250pF