CD10FC271FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC271FO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD10FC271FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL
Foi de date: CD10FC271FO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD10FC271FO3F
Număr parc CD10FC271FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20465 pcs Fișa cu date CD10FC271FO3F.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serie CD10
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD10FC271F03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.142" (3.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.382" (9.70mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 270pF Mica Capacitor 300V Radial
capacitanță 270pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD10FC271FO3
CD10FC271FO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 270PF 1% 300V RADIAL