AXLH222P025ED
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AXLH222P025ED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXLH222P025ED
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL
Foi de date: AXLH222P025ED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AXLH222P025ED
Număr parc AXLH222P025ED Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 2200UF 25V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14666 pcs Fișa cu date AXLH222P025ED.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă -10%, +30%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia x 1.063" L (20.00mm x 27.00mm)
Serie AXLH Ripple Current @ Low Frequency 2.485A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.1A @ 5kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Can Alte nume 338-4284
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 50 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 150°C capacitanță 2200µF