381LR331M420K452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LR331M420K452 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 381LR331M420K452
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Foi de date: 381LR331M420K452.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
560 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 381LR331M420K452
Număr parc 381LR331M420K452 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17251 pcs Fișa cu date 381LR331M420K452.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie 381LR Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.54A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 402 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 402 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose