381LQ331M450K452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ331M450K452 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 381LQ331M450K452
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Foi de date: 381LQ331M450K452.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 381LQ331M450K452
Număr parc 381LQ331M450K452 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13774 pcs Fișa cu date 381LQ331M450K452.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie 381LQ Ripple Current @ Low Frequency 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.93A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 338-3760
381LQ331M450K452-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 553 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF