381LQ331M315J032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ331M315J032 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 381LQ331M315J032
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Foi de date: 381LQ331M315J032.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 381LQ331M315J032
Număr parc 381LQ331M315J032 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5700 pcs Fișa cu date 381LQ331M315J032.pdf
Tensiune - evaluat 315V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie 381LQ Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 502 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 502 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose