170123K630EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 170123K630EB
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.012UF 630VDC AXIAL
Foi de date: 170123K630EB.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
  • Mesaj
Specificațiile 170123K630EB
Număr parc 170123K630EB Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.012UF 630VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
cantitate valabila 4902 pcs Fișa cu date 170123K630EB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia x 0.650" L (8.00mm x 16.50mm) Serie 170
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.012µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
capacitanță 0.012µF Aplicații DC Link, DC Filtering
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
170124J160DB
170124J160DB
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP FILM 0.12UF 5% 160VDC AXIAL
In stoc: 5893 pcs
Descarca: 170124J160DB.pdf
RFQ
Producători: Weidmuller
Descriere: SENSOR DISTRIBUTOR
In stoc: 378 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Weidmuller
Descriere: CONN SAI M MICRO M13 5POS
In stoc: 504 pcs
Descarca: 1701240000.pdf
Descriere: CONN MHD M12 13-18MM CBL 5POS
In stoc: 527 pcs
Descarca: 1701233000.pdf
Descriere: SENSOR DISTRIBUTOR
In stoc: 599 pcs
Descarca:
170124J250FC
170124J250FC
Descriere: CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC AXIAL
In stoc: 4800 pcs
Descarca: 170124J250FC.pdf
In stoc: 498 pcs
Producători: Phoenix Contact
Descriere: TERM BLOCK PLUG
170123K250AA
170123K250AA
Descriere: CAP FILM 0.012UF 250VDC AXIAL
Descarca: 170123K250AA.pdf
170123J630EB
170123J630EB
Descriere: CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC AXIAL
Descarca: 170123J630EB.pdf
Descriere: CONN MB M12 UT BASE 5POS
In stoc: 656 pcs
170123J250AA
170123J250AA
Descriere: CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC AXIAL
Descarca: 170123J250AA.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW