SM-43X204
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-43X204
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Foi de date: SM-43X204.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-43X204
Număr parc SM-43X204 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 50042 pcs Fișa cu date SM-43X204.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Gull Wing
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serie SM4 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 200 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Bulk Numărul de viraje 5
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment