SM-43W205
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-43W205
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD TOP
Foi de date: SM-43W205.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-43W205
Număr parc SM-43W205 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 47344 pcs Fișa cu date SM-43W205.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serie SM4 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 2 MOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Bulk Numărul de viraje 5
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata 2 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment