SM-42A204
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-42A204
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 200K OHM 0.25W J LEAD
Foi de date: SM-42A204.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-42A204
Număr parc SM-42A204 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 200K OHM 0.25W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 36749 pcs Fișa cu date SM-42A204.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Serie SM4 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 200 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Bulk Numărul de viraje 11
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata 200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment