SM-3TW105
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-3TW105
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP
Foi de date: SM-3TW105.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-3TW105
Număr parc SM-3TW105 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54134 pcs Fișa cu date SM-3TW105.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.154" x 0.126" Face x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Serie SM3 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 1 MOhms Putere (Wați) 0.125W, 1/8W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SM-3TW 1M OHM (105)
Numărul de viraje 11 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 1 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment