SM-31TW101
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-31TW101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-31TW101
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP
Foi de date: SM-31TW101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-31TW101
Număr parc SM-31TW101 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61343 pcs Fișa cu date SM-31TW101.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Serie SM31 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 100 Ohms Putere (Wați) 0.125W, 1/8W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SM-31TW 100 OHM (101)
SM-31TW101TR
Numărul de viraje 5 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 100 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment