CL-SB-13A-12
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-13A-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CL-SB-13A-12
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului SWITCH SLIDE SP3T 200MA 12V
Foi de date: CL-SB-13A-12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CL-SB-13A-12
Număr parc CL-SB-13A-12 Producător Copal Electronics
Descriere SWITCH SLIDE SP3T 200MA 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88679 pcs Fișa cu date CL-SB-13A-12.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 12V Stilul de terminare J Lead
Switch Travel 2.00mm Funcția de comutare On-On-On
Serie CL-SB ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Forța de operare 160/260gf
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Viața electrică 10,000 Cycles
descriere detaliata Slide Switch SP3T Surface Mount, Right Angle Ratingul curent 200mA (DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Copper
Contactați Finish Gold Circuit SP3T
Tipul actuatorului Standard Materialul de acționare Polyamide (PA), Nylon
Lungimea actuatorului 2.00mm