CL-SB-12B-02
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12B-02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CL-SB-12B-02
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Foi de date: CL-SB-12B-02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CL-SB-12B-02
Număr parc CL-SB-12B-02 Producător Copal Electronics
Descriere SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104328 pcs Fișa cu date CL-SB-12B-02.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 12V Stilul de terminare Gull Wing
Switch Travel 2.00mm Funcția de comutare On-On
Serie CL-SB ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Forța de operare 153gf
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Viața electrică 10,000 Cycles
descriere detaliata Slide Switch SPDT Surface Mount Ratingul curent 200mA (DC)
Contactare Timing Non-Shorting (BBM) Materiale de contact Copper
Contactați Finish Gold Circuit SPDT
Tipul actuatorului Standard Materialul de acționare Polyamide (PA), Nylon
Lungimea actuatorului 2.00mm