ATE2D-5F3-10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ATE2D-5F3-10-Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATE2D-5F3-10-Z
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE DPDT 50MA 48V
Foi de date: ATE2D-5F3-10-Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATE2D-5F3-10-Z
Număr parc ATE2D-5F3-10-Z Producător Copal Electronics
Descriere SWITCH TOGGLE DPDT 50MA 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14984 pcs Fișa cu date ATE2D-5F3-10-Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 48V Tensiunea nominală - AC 48V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie ATE Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Alte nume 563-1772
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - lumină Non-Illuminated
Caracteristici Washable Viața electrică 50,000 Cycles
descriere detaliata Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle Ratingul curent 50mA (AC/DC)
Circuit DPDT Bucșă filetată Unthreaded
Tipul actuatorului Flatted Materialul de acționare -
Lungimea actuatorului 10.00mm