SMD4FRA120
Switchcraft Inc.Switchcraft Inc.
Switchcraft Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMD4FRA120
Producator / Marca: Conxall / Switchcraft
Descrierea produsului CONN RCPT 4PS R/A UNSHLD PCB SLV
Foi de date: SMD4FRA120.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMD4FRA120
Număr parc SMD4FRA120 Producător Switchcraft Inc.
cantitate valabila 29061 pcs Fișa cu date SMD4FRA120.pdf
Tensiune - evaluat 100VAC, 12VDC Introduceți atribute -
terminare Solder Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Copper, Nickel Plated
Materialul Shell, Finish - Serie SMD
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Codul producătorului SMD4FRA120 Diametru mare furnizat Mini DIN
Caracteristici Board Lock Descriere extinsă 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Silver
Descriere CONN RCPT 4PS R/A UNSHLD PCB SLV Ratingul curent 1A, 2A