XM-1-012.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
XM-1-012.0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XM-1-012.0M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Foi de date: XM-1-012.0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XM-1-012.0M
Număr parc XM-1-012.0M Producător Connor-Winfield
Descriere CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17381 pcs Fișa cu date XM-1-012.0M.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)