X213-190.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
X213-190.0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X213-190.0M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Foi de date: X213-190.0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile X213-190.0M
Număr parc X213-190.0M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4353 pcs Fișa cu date X213-190.0M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie X213
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW998TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.059" (1.50mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 190MHz descriere detaliata 190MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 61mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -