V802-074.1758M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V802-074.1758M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V802-074.1758M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC VCXO 74.1758MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: V802-074.1758M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V802-074.1758M
Număr parc V802-074.1758M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC VCXO 74.1758MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5618 pcs Fișa cu date V802-074.1758M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie V802
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW621
V802 74.1758M
V802-74.1758M
V8020741758M
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 74.1758MHz
descriere detaliata 74.1758MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 40mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) ±50ppm