T200F-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T200F-010.0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T200F-010.0M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC TCXO 10.0 MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: T200F-010.0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T200F-010.0M
Număr parc T200F-010.0M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC TCXO 10.0 MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4062 pcs Fișa cu date T200F-010.0M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie T200
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 10-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW906TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±200ppb
Frecvență 10MHz descriere detaliata 10MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 10-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 2.1mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -