PM113-466.56M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
PM113-466.56M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PM113-466.56M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC XO 466.56MHZ LVPECL SMD
Foi de date: PM113-466.56M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PM113-466.56M
Număr parc PM113-466.56M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC XO 466.56MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5318 pcs Fișa cu date PM113-466.56M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie PM
Evaluări - ambalare Strip
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume CW671
PM113466.56M
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 466.56MHz descriere detaliata 466.56MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 95mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -