M200F-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M200F-020.0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M200F-020.0M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: M200F-020.0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M200F-020.0M
Număr parc M200F-020.0M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4644 pcs Fișa cu date M200F-020.0M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie M200
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW888TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±200ppb
Frecvență 20MHz descriere detaliata 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 3.3mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M2006-02-693.4830T
M2006-02-693.4830T
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In stoc: 6487 pcs
Descarca: M2006-02-693.4830T.pdf
RFQ
M200X042FQT
M200X042FQT
Producători: Panduit
Descriere: MARKER PLATE NUCLEAR
In stoc: 196 pcs
Descarca: M200X042FQT.pdf
RFQ
M200F-024.576M
M200F-024.576M
Producători: Connor-Winfield
Descriere: OSC TCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD