M100V-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M100V-010.0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M100V-010.0M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: M100V-010.0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M100V-010.0M
Număr parc M100V-010.0M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3691 pcs Fișa cu date M100V-010.0M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCTCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie M100
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 8-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW785DKR Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±100ppb
Frecvență 10MHz descriere detaliata 10MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 3.3mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -