HSM536-66.6666
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM536-66.6666 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSM536-66.6666
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC XO 66.6666MHZ HCMOS SMD
Foi de date: HSM536-66.6666.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSM536-66.6666
Număr parc HSM536-66.6666 Producător Connor-Winfield
Descriere OSC XO 66.6666MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16459 pcs Fișa cu date HSM536-66.6666.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.435" L x 0.250" W (11.05mm x 6.35mm) Serie HSM536
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Alte nume CW330 Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.105" (2.67mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±100ppm Frecvență 66.6666MHz
descriere detaliata 66.6666MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 50mA