D53G-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D53G-020.0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D53G-020.0M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD
Foi de date: D53G-020.0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D53G-020.0M
Număr parc D53G-020.0M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC TCXO 20.000MHZ SINE WAVE SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7967 pcs Fișa cu date D53G-020.0M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie D53G
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SMD, No Lead producție Clipped Sine Wave
Alte nume CW658TR
D53G-020.0 MHZ
D53G020.0M
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±500ppb
Frecvență 20MHz descriere detaliata 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 2mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -