CWX825-19.44M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX825-19.44M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWX825-19.44M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC XO 19.44MHZ HCMOS SMD
Foi de date: CWX825-19.44M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWX825-19.44M
Număr parc CWX825-19.44M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC XO 19.44MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57132 pcs Fișa cu date CWX825-19.44M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie CWX825
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Alte nume CW485TR
CWX825 19.44M
CWX82519.44M
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 19.44MHz
descriere detaliata 19.44MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 45mA