CSB21-012.688575M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CSB21-012.688575M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSB21-012.688575M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC TCXO 12.688575MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: CSB21-012.688575M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSB21-012.688575M
Număr parc CSB21-012.688575M Producător Connor-Winfield
cantitate valabila 4653 pcs Fișa cu date CSB21-012.688575M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie CSB
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 10-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW790-2 Temperatura de Operare -20°C ~ 55°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±200ppb
Frecvență 12.688575MHz descriere detaliata 12.688575MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 2.1mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CSB403
CSB403
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: BOX STEEL GRAY 24"L X 17"W
In stoc: 380 pcs
Descarca: CSB403.pdf
RFQ
CSB21-012.688656M
CSB21-012.688656M
Producători: Connor-Winfield
Descriere: OSC TCXO 12.688656MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 5078 pcs
Descarca: CSB21-012.688656M.pdf
RFQ
CSB200
CSB200
Descriere: BOX STEEL GRAY 18"L X 12"W
In stoc: 964 pcs
Descarca: CSB200.pdf
CSB203
CSB203
In stoc: 910 pcs
Descarca: CSB203.pdf
CSB100
CSB100
Descriere: BOX STEEL GRAY 15"L X 10"W
In stoc: 1661 pcs
Descarca: CSB100.pdf
CSB104
CSB104
Descarca: CSB104.pdf
CSB204
CSB204
In stoc: 708 pcs
Descarca: CSB204.pdf
CSB30W-0800-34-W
CSB30W-0800-34-W
Producători: ERP Power
Descriere: LED DRIVER
Descarca:
CSB400
CSB400
In stoc: 564 pcs
Descarca: CSB400.pdf
Producători: ERP Power
Descriere: LED DRIVER
Descarca:
CSB103
CSB103
Descarca: CSB103.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW