CS-018-114.285MHZ
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-018-114.285MHZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS-018-114.285MHZ
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Foi de date: CS-018-114.285MHZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CS-018-114.285MHZ
Număr parc CS-018-114.285MHZ Producător Connor-Winfield
Descriere CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4084 pcs Fișa cu date CS-018-114.285MHZ.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie CS-018 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume Q3790483A Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare 3rd Overtone Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 18pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Frecvența toleranței ±100ppm Frecvență Stabilitate ±100ppm
Frecvență 114.285MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 114.285MHz ±100ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead