6STF50PAR03E10X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6STF50PAR03E10X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • Mesaj
Specificațiile 6STF50PAR03E10X
Număr parc 6STF50PAR03E10X Producător Conec
cantitate valabila 1317 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 100V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Brass, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materialul carcasei Thermoplastic
Flansa Caracteristică Board Side (M3) Caracteristici Board Lock, Filter, Grounding Indents
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A