6STF37PAR05E20X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6STF37PAR05E20X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului D-SUB FILTER 37POS IP67
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6STF37PAR05E20X
Număr parc 6STF37PAR05E20X Producător Conec
Descriere D-SUB FILTER 37POS IP67 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1807 pcs Fișa cu date
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Voltaj -
Introduceți atribute IP67 - Dust Tight, Waterproof terminare Solder
Direcția de stivuire Signal Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Brass, Tin Plated
Serie - Starea RoHS -
Pitch - Conector 100V Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Codul producătorului 6STF37PAR05E20X
Lungime - porțiune filetată sub cap - Caracteristici Board Lock, Filter, Grounding Indents
Descriere extinsă 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder Descriere D-SUB FILTER 37POS IP67
Ratingul curent (pe persoană de contact) Board Side (4-40) Ratingul curent 7.5A