6STF25PAU03R10X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6STF25PAU03R10X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6STF25PAU03R10X
Număr parc 6STF25PAU03R10X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1774 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 100V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Brass, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materialul carcasei Thermoplastic
Flansa Caracteristică Housing/Shell (M3) Caracteristici Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui 0.276" (7.00mm)