6STF15PAR03E20X
ConecConec
Conec
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6STF15PAR03E20X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6STF15PAR03E20X
Număr parc 6STF15PAR03E20X Producător Conec
cantitate valabila 3096 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 100V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Brass, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materialul carcasei Thermoplastic
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici Board Lock, Filter, Grounding Indents
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A