5F5SPC05S56K20X
ConecConec
Conec
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5F5SPC05S56K20X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 5POS R/A SOLDER
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 5F5SPC05S56K20X
Număr parc 5F5SPC05S56K20X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB PLUG 5POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6158 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B) - 5W5
Materialul Shell, Finish Steel, Tin Plated Serie -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 5 (Power)
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Polyester, Glass Filled Flansa Caracteristică Housing/Shell (4-40)
Ratingul curent 20A Tip de contact Power
Materiale de contact - Formular de contact -
Contactați Finish Thickness - Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub, Combo
Culoare - Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMM-13W6P
DCMM-13W6P
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
In stoc: 5608 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: HARTING
Descriere: 21WA4 FE_PCR_SOLDER PIN_PIN 9 &
In stoc: 4607 pcs
Descarca:
RFQ
MDM15-H100-01A174N
MDM15-H100-01A174N
Producători: Cannon
Descriere: MDM15-H100-01A174N
In stoc: 389 pcs
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37POS VERT PRESS