TV15C850J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C850J-HF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TV15C850J-HF
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile TV15C850J-HF
Număr parc TV15C850J-HF Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 85V 137V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 339942 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 85V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Tensiune - Defalcare (Min) 94.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMC)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 10.95A